Новобуд-недобудова. Шахраї і фінансова основа кримського БЮТу.
Січень 16, 2013 

Гаранту Конституції України, Президенту України Януковичу В.Ф. Депутату Верховної Ради України, голові політичної партії України «Фронт змін» - Яценюку А.П., сайту ОРД - 02 http://ord-02.com/.

У місті Судаку (АР Крим) по вул. Гвардійська, з 2006 року по сьогоднішній день (протягом шести років), ведеться будівництво 116-ти квартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями державної установи - «Територіального центру обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян», який складається з чотирьох секцій загальною площею квартир 5767,16 кв. м., кожна з яких має по 1441,79 кв.м. загальної квартирної площі.

Ділянка під забудову виділена Судакською міською радою на підставі рішення 41 сесії 4 скликання Судакської міської ради № 554/41-05 від 10.11.2005 року та рішення 8 сесії 5 скликання Судакської міської ради № 44/8 від 28.09.2006 року. Кадастровий номер: 0111700000:01:037:0056.

Для залучення грошей дольщиків, ВАТ «Кримзалізобетон» розгорнула потужну рекламну кампанію, в результаті якої були залучені колосальні грошові кошти громадян України, Росії та Білорусі. Квартири неіснуючих будинків, на початковій стадії будівництва, були реалізовані на 80%, і велика частина дольщиків відразу ж в повному обсязі сплатила свої частки і стала чекати терміну здачі житлового будинку.

В даний момент будівництво об’єкта не те, що не закінчено, а практично і не починалося. Недобудовані, занедбані, напівзруйновані коробки нагадують мертву зону Чорнобиля в якій можна знімати фільми жахів. Відсутність робітників і гробова тиша на об’єкті лише підкреслюють і нагнітають жуть на картину будівництва.

Головним забудовником даного об’єкта, в який вкладені як державні фінансові кошти, так і кошти дольщиків, є ВАТ «Кримзалізобетон» - флагман комерційних структур і фінансова основа народного депутата від БЮТ Андрія Сенченка.

Не дивлячись на те, що 6 грудня 2010 р. Господарський суд Криму почав процедуру банкрутства ВАТ "Кримзалізобетон" за позовом ТОВ "Будівельна компанія" Кримзалізобетон "про погашення основної заборгованості на суму 1 635 276 грн., що підтвердженням генпідряду від 3 січня 2007 року, будівельний флагман народного депутата від БЮТ Андрія Сенченкопродолжает продавати повітря, свідомо знаючи, що реально ніяких побудованих і введених в експлуатацію будинків немає

Діяння громадянина Сенченка А. спрямовані на незаконне заволодіння грошовими коштами в особливо великих розмірах громадян - дольщиків, а так само державними коштами виділеними для будівельництва центру, підпадають під дію Кримінального Кодексу України, розцінюються як шахрайство, і тягнуть на пристойний термін тюремного ув’язнення. А сам громадянин Сенченко А. виступає в ролі лідера і організатора злочинної групи, діяльність якої спрямована на особисте збагачення, купівлю депутатського мандата і трохи на фінансову основу і підтримку передвиборних кампаній БЮТу.

У даній ситуації незрозуміла позиція державних структур, оскільки в будівельний проект вкладенні державні гроші, тому хтось повинен понести відповідальність, аж до кримінальної, за їх розкрадання. Чому ВАТ «Кримзалізобетон» не звітує перед державними органами, які вклали державні кошти, про хід їх освоєння?

Більшу частину грошей звичайно ж внесли фізичні особи - дольщики, багато з яких так і не дочекалися своїх квартир, просто померли. Як правило, гроші пайовиків, це гроші їхніх сімей: батьків, бабусь, дідусів і т. д., в сім’ях є хворі, інваліди, яким кримський клімат і море просто життєво необхідні.

У громадянина Сенченка А. є два виходи, або він вживає екстрених заходів з добудовування даного об’єкта і введення його в експлуатацію, або ми вживаємо заходів щодо позбавлення Сенченка А. депутатського мандата і ведемо його до прокурора.

Ініціативна група дольщиків, буде регулярно висвітлювати дане питання в засобах масової інформації аж до здачі об’єкта і введення його в експлуатацію, або притягнення Сенченко А. і членів його угруповання до кримінальної відповідальності.

Знаючи скандальний характер громадянина Сенченка А. і його патологічну тягу звертатися з будь-якого приводу в суди, дольщики готові відстоювати свої позиції і права в суді.

На даний момент частка фінансової участі пайовиків в даному будівництві досягла такої колосальної суми, що може, згідно укладених договорів, претендувати на чималу частку майна ВАТ «Кримзалізобетон», а якщо врахувати, що при приватизації даного заводу Сенченко А. і компанія, оцінила і отримала його за «копійки», то перемога дольщиків у судовій тяганині, особливо за підтримки державних органів, у т. ч. і силових відомств, не є зовсім примарною.

Ініціативна група дольщиків будинку № 3 по вул. Гвардійській м. Судака.

АР Крим, м.Судак, вул. Гвардійська 3, кв. 6. bobs inckler@rambler.ru

__images_collection_pages

 


Back Друк