Як звернутися до Третейського суду?
Липень 18, 2012 

Для того, щоб передати спір на розгляд Третейського суду потрібно, щоб між Сторонами була укладена відповідна третейська угода.

Угода може бути укладена як окремий документ про передачу конкретного спору на розгляд до Третейського суду або бути частиною Договору з якого виник (може виникнути в майбутньому) спір.

Тож, якщо Ви хочете, щоб спори щодо відносин, що виникли з договору розглядались в третейському суді Вам слід включити в текст Договору наступне третейське застереження:  

«- Всі спори та розбіжності щодо укладення, виконання, розірвання, визнання недійсним повністю або частково, а також будь-які інші спори, що стосуються даного Договору становлять предмет спору та підлягають розгляду у Постійно діючому третейському суді при Всеукраїнській громадській організації «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам» (свідоцтво № 063-т.с. від 30.04.2010 р., видане Міністерством юстиції України) згідно з регламентом зазначеного третейського суду, який є невід&lquot;ємною частиною даної третейської угоди, і з яким Сторони ознайомились.
- Найменування Сторін та їх місцезнаходження у цій третейській угоді відповідають найменуванню сторін та їх місцезнаходженню за даним Договором.
- Місце і дата укладення цієї третейської угоди відповідають місцю і даті укладення Договору».


Back Друк