Знайти новобудову
  • Фильтровать по:

  • Проблемный
  • Регіон
    •  

ЖК Краєвид (ул. Киевская)
Березень 17, 2017 

Проблемний об'єкт
Регіон:Київська область
Район/центр:м.Обухів
Адреса:ул Киевская
Замовник будівництва:ООО СУЧАСНЕ БУДІВНИЦТВО ПЛЮС (ООО СБП)
Забудовник:ТОВ "РОН-СТОУН" (RON-STONE)
Генеральний підрядник:ООО Киймонолитпроект (39485272)
Початок будівництва:3 квартал 2015 року
Терміни введення в експлуатацію:4 квартал 2016 року
коментар:1 очередь - 4 кв. 2016 г.
Будівництво зупинене:
 

Жилой комплекс "Краєвид" закрытого типа комфорт класса со своей инфраструктурой, расположен в центре г. Обухова,

Квартиры 

  • однокомнатные квартиры от 34,23 до 36,32 м2
  • двухкомнатные квартиры от 52,71 до 62,09 м2
  • трехкомнатные квартиры от 71,37 м2

Инфраструктура

Детская площадка, сквер, магазины, банк, аптека, детский садик, ЗАГС, спорткомплекс, остановка общественного транспорта.

 

Стадия строительства - объект не введен в эксплуатацию

По информации представителя, объект строится на территории ЗАГСа, который подлежит сносу. Первый этаж в сек №1 будет отведет под помещение ЗАГСа. 

 

Дополнительная информация

Согласно открытой информации в СМИ, официального веб-портала проекта (http://kraevud.com.ua/)  и информации представителя отдела продаж (Ирина, тел. 066-298-47-00), в участии принимает компания ООО «Рон-Стоун».

По имеющейся информации ООО «Рон-Стоун» учувствует в строительстве ЖК Деснянский (Перспектива)  и ЖК Шевченковский Квартал. 

По имеющейся информации и информации в СМИ, компания ООО «Рон-Стоун» тесно связана с деятельностью группы компаний "Сити-групп", "Укогруп", "Уко", которые уже не один год имеют в своем пассиве большое количество "проблемных" объектов в Киеве.

В настоящее время продолжается дальнейшее изучение ситуации вокруг объекта. Размещенная информация собрана силами инвесторов, вложивших средства в данный объект строительства, который на сегодняшний день является или может являться проблемным. Информация собирается как из официальных, так и неофициальных источников. Если информация Вам выдается недостоверной, просим сообщить администрации сайта, отправив письмо на электронную почту: info@investhelp.com.ua

Асоціація дякує Вам за проявлену увагу до нашого інформаційного ресурсу. Якщо Ви інвестор об’єкту будівництва і Ви бачите, що інформація про Ваш об’єкт/забудовнику не оновлюється, не актуальна або не відповідає дійсності, то ми пропонуємо Вам адмініструвати інформацію на сайті. Будьте кореспондентом Асоціації на Вашому об’єкті і контролюйте актуальність інформації самостійно. Для детальної інформації, звертайтеся по тел. (044) 228-28-42 або відправивши лист на електронну пошту info@investhelp.com.ua

Квартир:135
Секций:4
Паркинг: наземный (70 паркомест)
Этажность:9-16

1. Строительство объекта остановлено. 

2. Застройщиком было сообщено, что на этом участке планируется строить четыре  17 этажных дома (новый проект). В тоже время на официальном сайте проект выложен Комплексный отчет №68-а в котором, предусмотрено строительство 17 этажного дома (сек 1), 8-12 этажей (2 сек), 9 этажей (3 сек) и 16 этажей (4 сек). 

Согласно вышеуказанного отчета, в первой очереди (дом №1) предусмотрено количество квартир – 98 шт. В тоже время, в многочисленных открытых источниках СМИ указана информация уже о 135 кв. в доме №1.

Согласно п. 16 Постановления КМУ №560 от 11.05.2011 г. «повторна експертиза проекту будівництва проводиться після його коригування, якщо це призвело до зміни проектних рішень, а також у разі, коли це пов’язано із зміною державних будівельних норм та вихідних даних щодо проектування.

Строк проведення повторної експертизи встановлюється договором, укладеним між замовником експертизи та експертною організацією, виходячи з обсягу змінених проектних рішень і не може перевищувати строк, зазначений у пункті 14 цього Порядку.» 

«4. Обов’язковій  експертизі  підлягають  проекти  будівництва об’єктів, які: 

1) належать до IV і V категорій складності, - щодо додержання нормативів з питань санітарного та епідеміологічного благополуччя населення,  екології,  охорони праці, енергозбереження, пожежної, техногенної, ядерної та радіаційної безпеки, міцності, надійності, довговічності  будинків  і  споруд,  їх експлуатаційної безпеки та інженерного  забезпечення» (ст. 31. ЗУ «О регулировании градостроительной деятельности»)

«Суб’єкти    містобудування    зобов’язані  додержуватися містобудівних  умов та обмежень під час проектування і будівництва об’єктів.» (ч. 2, ст 26 ЗУ «О регулировании градостроительной деятельности»)

"Дозвіл   на   виконання   будівельних  робіт  може  бути анульовано: 

1)  органом  державного  архітектурно-будівельного контролю у разі: 

в)    встановлення   під   час   перевірки   порушень   вимог містобудівної   документації,   містобудівних  умов  та обмежень, невідповідності  об’єкта  будівництва  проектній  документації на будівництво  такого об’єкта та вимогам будівельних норм, державних стандартів  і правил, порушень містобудівного законодавства у разі невиконання  вимог  приписів  посадових  осіб  органів  державного архітектурно-будівельного контролю;

2)   адміністративним  судом  за  позовом  органу  державного архітектурно-будівельного контролю щодо застосування такого заходу реагування  у  разі  перешкоджання проведенню перевірки посадовими особами органу державного архітектурно-будівельного контролю, якщо таке  перешкоджання  було  здійснено  протягом  одного  року після накладення штрафу за зазначене порушення." (ст 37. ЗУ «О регулировании градостроительной деятельности»).

3. По имеющейся информации и информации в СМИ, компания ООО "Рон-Стоун" и ООО "Сучасне будівництво плюс" тесно связана с деятельностью группы компаний "Сити-групп", "Укогруп", "Уко", которые уже не один год имеют в своем пассиве большое количество "проблемных" объектов в Киеве (подробнее в карточке объекта (http://neo.investhelp.com.ua/ru/zhk-kraivid-ul-kievskaya).

Представители девелопера "Рон-Стоун" все связи с выше перечисленными группами компаний отрицают.

В настоящее время продолжается дальнейшее изучение ситуации вокруг объекта. Размещенная информация собирается из официальных и неофициальных источников, а также силами инвесторов, вложивших средства в объект строительства. Если информация Вам выдается недостоверной, просим сообщить администрации сайта, отправив письмо на электронную почту: info@investhelp.com.ua

Асоціація дякує Вам за проявлену увагу до нашого інформаційного ресурсу. Якщо Ви інвестор об’єкту будівництва і Ви бачите, що інформація про Ваш об’єкт/забудовнику не оновлюється, не актуальна або не відповідає дійсності, то ми пропонуємо Вам адмініструвати інформацію на сайті. Будьте кореспондентом Асоціації на Вашому об’єкті і контролюйте актуальність інформації самостійно. Для детальної інформації, звертайтеся по тел. (044) 228-28-42 або відправивши лист на електронну пошту info@investhelp.com.ua

Професійною юридичною оцінкою ризиків інвестування у будівництво нерухомості займаються наші партнери, адвокатське об’єднання "Constructive Lawyers".

Для отримання детальнішого аналізу об’єкту, забудовника, договору, ви можете замовити консультацію експертів.


Back

 

Комментарии посетителей

powered by Disqus