Еще по теме:

назад к фильтрам

Юристи Асоціації домоглися скасування ухвали Обухівського суду в Апеляційному суді Київської області
Сентябрь 22, 2011 

Попередньо ми подавали інформацію про звернення до Обухівського районного суду Київської області з позовом про визнання недійсним іпотечного договору в частині майнових прав на квартиру, що належать Позивачу. 

Нагадаємо. що 22 липня 2011 року Обухівський районний суд виніс ухвалу про повернення позову у зв’язку з тим, що справа не підсудна Обухівському районному суду і направив Позивача до Господарського суду Київської області.

Юристи Асоціації підготували апеляційну скаргу на зазначену ухвалу та подали її до Апеляційного суду Київської області. 22 вересня 2011 року відбулося судове засідання по цій справі за участю юристів Асоціації: Боряка Володимира (Представника позивача) та Яковенко Тетяни (Представника третьої особи на стороні позивача).

Апеляційний суд Київської області задовольнив апеляційну скаргу, скасував ухвалу Обухівського суду про повернення позову та направив справу до розгляду по суті в Обухівський районний суд Київської області.

Для інвесторів будівництва об’єкту по вул. Київська, 174-а в м. Обухові, у яких така сама проблема, надаємо зразок апеляційної скарги.

Стежте за подальшою інформацією щодо судових процесів, які ведуть юристи Асоціації, на нашому сайті.

 

Прес-служба Асоціації

 

Иллюстрации

 


Назад Печать