Еще по теме:

назад до фільтрів

Ціна нерухомості в оголошеннях на 30% більше реальної вартості
Серпень 22, 2011 

У розміщених на різних інтернет-порталах оголошеннях про продаж нерухомості вказана ціна об’єктів частенько може перевищувати їх реальну ринкову вартість на 30%.

Про це розповіла голова правління фірми LatMLS Ольга Зенчик. "Часто власник такого майна говорить, що йому маклер сказав - квартира коштує 50 000 євро. За півроку по оголошенню не подзвонить жоден покупець, а власник продовжує вірити, що його квартира коштує 50 000 євро", - пояснила Зенчик.

На питання про те, чому маклери обманюють клієнтів, керівник LatMLS відповіла, що на ринку працює надто багато нефахових молодих людей, які просто сподіваються притягнути клієнтів.

"Деякі маклери насправді вірять, що квартира може коштувати 45 000 - 50 000 євро, і знайшовши покупця, згідного на 45 000 євро, продавець погоджується на цю суму. Багато фірм, працюючих у сфері нерухомості, змушують своїх співробітників за певний період часу укласти певне число угод з певною ціною. Є безліч нюансів, спонукаючих маклерів діяти такими способами", - стверджує глава LatMLS.


Back Друк