Еще по теме:

назад до фільтрів

Повний список незаконних київських новобудов в січні 2018 року
Лютий 05, 2018 

Актуальний перелік незаконних новобудов столиці. Вибір об’єктів і їх угрупування проведені на основі офіційних даних електронного містобудівного кадастру Київської міської державної адміністрації.

У 2017 році Domik.ua також опублікував результати дослідження незаконних новобудов столиці . Департамент містобудування і архітектури Київської міської державної адміністрації (КМДА) називає будівництва незаконними, якщо в діях забудовників і документації об’єкту виявлені порушення вимог українського законодавства.

Читайте також: Як відмічені законні і проблемні новобудови в Містобудівному кадастрі Києва

Примітка: Щоб проглянути інфографіку в повноекранному розмірі, треба викачати зображення на комп’ютер або відкрити в новій вкладці (правою кнопкою миші))

Лівий берег Києва

 

Деснянський район

 

У Деснянському районі система моніторингу виділяє чотири будівельні житлові об’єкти із статусом незаконних (перелік нижчий).

 

1. ЖК "Перлина Троєщини" за адресою вул. Н. Закревского, 42-А. Забудовник - ТОВ "Континентбуд". Обговорити незаконне будівництво можна на форумі ЖК "Небоsky" ("Перлина Троєщини").

2. ЖК "Троещинские Липки" на вулиці Н. Лаврухина, 8. Об’єкт позначений як самовільне будівництво із-за порушень в дозвільній документації. Забудовник - ЧП "Галичинабуд". З’ясувати деталі будівництва можна на форумі ЖК "Троещинские Липки".

3. Житловий будинок за адресою вул. Лисковская, 33/51. Самовільне будівництво з порушеннями містобудівних обмежень і цільового призначення ділянки - для будівництва дороги. Забудовник в моніторингу не визначений.

 

4. Клубний будинок "Милославский" на вулиці Милославская, 31-В. Об’єкт поряд з будинком зареєстрований в системі моніторингу під назвою "Будівництво житлової надбудови соціально-побутового комплексу і офісних приміщень над підземним паркінгом "Милославский ряд". Забудовник - ТОВ "Парк-Сервис-7". Статус самовільного будівництва надбудові присвоєний із-за порушень містобудівних умов. Дізнатися про деталі будівництва можна на форумі КД "Милославский".

Читайте также: Законність новобудов масиву Бортничі

Дніпровський район

 

У Дніпровському районі система містобудівного моніторингу відмітила десять незаконних житлових новобудов (об’єкти перераховані нижче).

 

1. ЖК "Нова хвиля" за адресою Харківське шосе, 15-А. Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушень вимог містобудівних обмежень. 31.07.2015 розпочато досудове розслідування з приводу законності будівництва комплексу. Забудовник ТОВ "УК Сіті Груп". Обговорити об’єкт будівництва можна на форумі ЖК "Нова хвиля".

2. ЖК "Стародарницкий" на Харківському шосе, 17-а. Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушень в дозвільній документації і відхилень в проекті від містобудівних вимог. Забудовник в системі містобудівного моніторингу не визначений. Дізнатися більше про самовільне будівництво можна упізнати на форумі ЖК "Стародарницкий".

 

3. Багатофункціональний комплекс "Мега сіті", Харківське шосе, 19. Забудовник ТОВ "УкоинвестСтрой" уклав договір оренди земельної ділянки під будівництво житлово-офісного комплексу зі вбудовано-прибудованими і торговими приміщеннями і паркінгом. Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушень містобудівних умов в частині благоустрою. 08.07.2015 спрямовано звернення про відкриття кримінального виробництва з приводу законності будівництва. Обговорити факт будівництва можна на форумі ЖК "Мега сіті".

4. Житловий будинок "Доміно" за адресою вул. Фанерна, 5-А. У системі містобудівного моніторингу забудовник не названий. Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушення містобудівних умов в частині благоустрою. 31.07.2015 відкрито досудове розслідування з приводу законності будівництва. Розпитати форумчан про факт будівництва можна на форумі ЖД "Доміно".

5. Будівництво і обслуговування житлового будинку на вулиці Сосницкая, 49, 51, 53. У системі моніторингу забудовник не визначений. Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушень містобудівних умов в частині благоустрою. 08.07 2015 надісланий відкритий лист про відкриття кримінального виробництва з приводу законності будівництва.

 

6. ЖК "Флагман" в провулку Лобачевского, 7-7А. Забудовник в системі моніторингу не визначений. Статус самовільного будівництва присвоєний через те, що не поданий на реєстрацію документ про містобудівні умови і обмеження. 31.07.2015 відкрито досудове розслідування з приводу законності будівництва. Обговорити самовільне будівництво можна на форумі ЖК "Флагман".

 

7. Житловий будинок за адресою вулиця Н. Попудренко, 16-А. Забудовник - ТОВ "Экобуд". Статус самовільного будівництва присвоєний через те, що не поданий на реєстрацію документ про містобудівні умови і обмеження.

8. ЖК "Родинний затишок" на бульварі Ярослава Гашека, 20, 22, 24. Забудовник в системі моніторингу не визначений. Статус самовільного будівництва присвоєний через те, що не поданий на реєстрацію документ про містобудівні умови і обмеження. Дізнатися про деталі будівництва цього об’єкту можна на форумі ЖК "Родинний затишок".

 

9. ЖК "Лего Хаус" по вул. Сиваська, 12/2. Забудовник в системі моніторингу не вказаний. Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушень цільового призначення земельної ділянки - для будівництва і обслуговування культурно-оздоровчого комплексу і офісу. 31.07.2015 розпочато досудове розслідування законності будівництва. З’ясувати деталі статусу будівництва можна на форумі ЖК "Лего Хаус".

 

10. Стройка котеджів по Броварському проспекту, ПКиО "Гідропарк". Забудовник в системі моніторингу не вказаний. Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушень містобудівних вимог. 08.07.2015 надісланий відкритий лист про відкриття кримінального

Дарницький район

 

У Дарницькому районі за даними системи моніторингу позначені сім незаконних новобудов (перелік нижчий).

 

1. ЖК "Славгородский" на вулиці Славгородская, 25. Забудовник в системі моніторингу не вказаний. Статус самовільного будівництва 5-поверхового багатоквартирного будинку присвоєний із-за порушень містобудівних вимог - будівництво індивідуального житлового будинку садибного типу. 31.07.2015 розпочато досудове розслідування про законність будівництва. Обговорити правовий статус будівництва можна на форумі ЖК "Славгородский".

 

2. ЖК "Status Grad" за адресою вулиця Завальна, 10-Г. Забудовник - ТОВ "Будівельно-інвестиційна компанія "Березнякижитлобуд". Статус самовільного будівництва присвоєний 3-ій секції багатоповерхового будинку третьої черги завершення споруди із-за виробництва робіт з відхиленнями від виданих містобудівних умов і обмежень. 25.01.2016 надісланий лист в ГАСИ про відміну декларації про початок виконання робіт. Дізнатися більше про самовільне будівництво можна на форумі ЖК "Status Grad".

3. Клубний будинок "На Левадной" за адресою вулиця Левадная, 56. Забудовник в системі моніторингу не вказаний. Статус самовільного будівництва присвоєний через те, що не зареєстровані містобудівні умови/обмеження і декларація про початок виконання будівельних робіт. 14.03.2016 в Дарницьке управління поліції спрямовані документи про незаконне будівництво. Більше про будівництво - на форумі КД "На Левадной".

 

4. ЖК "Схiдна Брама" на вулиці Світла, 3-Д. Забудовник в системі моніторингу не вказаний. Статус самовільного будівництва присвоєний із-за відміни реєстрації договору оренди ділянки на вимогу прокуратури від 15.10.2012. Обговорити деталі будівельного об’єкту можна на форумі ЖК "Схiдна Брама".

5. Житловий будинок за адресою вулиця Промислова, 10. Забудовник в системі моніторингу не вказаний. Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушень прав землекористування і дозвільної документації. 05.10.2015 відкрито кримінальне виробництво з приводу самовільного будівництва.

 

6. ЖК "Приозерний" на вул. Здолбуновская, 13. Забудовник в системі моніторингу не вказаний. Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушення містобудівних вимог.15.04.2015 відкрито кримінальне виробництво, розпочато досудове розслідування. Більше про самовільне будівництво можна упізнати на форумі ЖК "Приозерний".

7. Будівельний майданчик на вулиці Здолбуновской, 11-а, 11-в навпроти удома №4 на вулиці Бойко. Забудовник в системі моніторингу не вказаний. Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушення містобудівних вимог - цільове призначення ділянки не враховується. Декларація про початок виконання будівельних робіт не реєструвалася. 23.07.2015 відкрито кримінальне виробництво.

 

Читайте також: Законність новобудов на Старій Дарниці

 

Правий берег Києва

 

Соломенский район

У Соломенском районі в системі містобудівного моніторингу відмічені чотири незаконні новобудови (перераховані нижче).

 

1. ЖК "Совские ставки" за адресою вулиця Кіровоградська, 70. Забудовник - ТОВ "Сіті-девелопмент". Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушення містобудівних вимог по благоустрою. 21.09.2015 відкрито кримінальне виробництво. Дізнатися про деталі будівництва можна на форумі ЖК "Совские ставки".

 

2. ЖК "Меридіан" на вулиці Кадетський Гай, 4. Забудовник в системі моніторингу не вказаний. Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушення містобудівних вимог. Карта робіт благоустрою анулювана. Розпитати форумчан про будівництво можна на форумі ЖК "Меридіан".

 

3. Двоповерхова прибудова до житлового будинку на вулиці Андрія Головко, 4. Забудовник в системі моніторингу не вказаний. Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушення містобудівних вимог - споруда зведена на землі загальноміського користування. Слідче управління ГУ МВД міста Києва 01.10.2015 почало досудове розслідування у рамках кримінального виробництва.

 

4. Об’єкт невідомого призначення у межах малоповерхової забудови за адресою вулиця Роздільна, 1-А, навпроти вул. Кудряшова, 73. Інформації про забудовника в системі моніторингу немає. Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушення містобудівних вимог. 24.09.2015 відправлені відкриті листи з приводу порушення правил землекористування і містобудування до державної інспекції сільського господарства і департаменту ГАСИ міста Києва.

Святошинский район

 

У Святошинском районі знаходяться п’ять незаконних новобудов, відмічених системою моніторингу (перераховані нижче).

1. Житловий комплекс за адресою вулиця Святошинская, 1. Забудовник - ЗАТ "МЖК "Академмістечко". Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушення цільового призначення земельної ділянки - для обслуговування і експлуатації адміністративної будівлі і складських приміщень. Обговорити будівництво можна на форумі ЖК Solar City" .

 

2. ЖК "Сосновий бор" за адресою вулиця Олевская 5, 9, 11, 15. Забудовник - ТОВ "УкоинвестСтрой".Статус самовільного будівництва об’єктів в кварталі вулиць Олевской, Клавдиевской і Бахмачской присвоєний із-за ведення робіт на земельній ділянці з невизначеним цільовим призначенням. 31.07.2015 розпочато досудове розслідування законності будівництва. Дізнатися більше про будівництво можна на форумі ЖК "Сосновий Бор" .

3. ЖК за адресою вулиця В. Покотило, 6. Мета робіт - спорудження житлового комплексу зі вбудованими приміщеннями соціально-побутового призначення, прибудованим кінотеатром і підземним паркінгом. Забудовник в системі моніторингу не вказаний. Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушень дозвільної документації на будівництво і містобудівних вимог.

 

4. ЖК "Маргарита" на вулиці М. Булгакова, 12. Забудовник в системі моніторингу не вказаний. Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушення правил землекористування - призначення ділянки не визначене. Мета виробництва робіт - реконструкція споруди під торгово-розважальний комплекс з приміщеннями адміністративного призначення і підземним паркінгом. Обговорити будівництво об’єкту можна на форумі ЖК "Маргарита".

5. Приватний будинок за адресою бульвар Академіка Вернадського, 1/22. Забудовник в системі моніторингу не вказаний. Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушень містобудівних вимог - не зареєстровані умови і обмеження будівництва.

 

Читайте також: Законність новобудов на Нивках в серпні 2017 року

 

Шевченківський район

 

У Шевченківському районі система моніторингу зафіксувала шістнадцять незаконних житлових новобудов (перелік нижчий).

 

1. Клубний будинок "InCo home на Подолі" на вулиці Лук’янівська, 14-А. Забудовник в системі моніторингу не вказаний. Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушень містобудівних вимог. У даних моніторингу позначена декларація про готовність об’єкту до експлуатації від 20.02.2015. Рішення про санкції в даних не приведені. З’ясувати деталі будівництва можна на форумі КД "InCo Home на Подолі".

2. ЖК "Прибалтійський" за адресою вулиця Ризька, 19-А. Забудовник в системі моніторингу не вказаний. Статус самовільного будівництва присвоєний комплексу індивідуальних малоповерхових будинків, що блокуються, із-за порушень містобудівних умов. Декларація про початок виконання будівельних робіт анулювана 20.08.2015. У ГАСИ надісланий лист про порушення. 12.11.2015 ГУ НП Шевченківського району в місті Києві почало досудове розслідування. Отримати інформацію про процес будівництва об’єкту можна на форумі ЖК "Прибалтійський".

 

3. Адміністративно-житловий комплекс за адресою провулок Десятинний, 3-5. В якості забудовника вказана Українська православна церква Київського патріархату. Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушення цільового призначення земельної ділянки - для експлуатації і обслуговування адміністративних і господарських приміщень.

4. ЖК "Покриву" на вулиці Січових Стрільців, 59. Забудовником вказано Центральне територіальне управління капітального будівництва Міністерства оборони України. Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушень містобудівних вимог. Більше про самовільне будівництво - на форумі ЖК "Покриву".

 

5. ЖК "Кузьминский" за адресою вул. Жамбила Жабаева, 22. Забудовник - ТОВ "Соціальна молодіжна ініціатива". Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушень цільового призначення земельної ділянки - для будівництва і обслуговування житлового будинку і господарських споруд. Містобудівні умови і обмеження затверджені для будівництва житлового будинку садибного типу. На візуалізації проекту в системі моніторингу, показаний 9-поверховий будинок. Дізнатися більше деталей про незаконне будівництво можна на форумі ЖК "Кузьминский".

6. ЖК "Кузьминский-2" на вулиці Магістральній, 33. Забудовник - ТОВ "Капитель-Буд". Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушень вимог містобудування. Умови і обмеження будівництва затверджено для спорудження житлового будинку выстой 4 поверхи. Фотофіксація проекту в системі моніторингу відбиває будівлю, побудовану до 9 поверху. 08.07.2015 надісланий лист про відкриття кримінального виробництва. Про самовільне будівництво можна дізнатися більше на форумі ЖК "Кузьминский-2".

 

7. ЖК "Grand Park" за адресою вулиця Е. Телиги, 25. Забудовник - ТОВ "Алимпекс-Мартингер". Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушень вимог містобудування. 31.07.2015 розпочато досудове розслідування. Більше про самовільне будівництво об’єкту - на форумі ЖК "Grand Park".

8. Житловий комплекс на вулиці И. Франко, 4. Забудовник в системі моніторингу не вказаний. Статус самовільного будівництва присвоєний через те, що не зареєстровані містобудівні умови і обмеження.

 

9. ЖК за адресою вулиця Лук’янівська, 15. Забудовник в системі моніторингу не вказаний. Статус самовільного будівництва присвоєний через те, що не зареєстровані містобудівні умови і обмеження. 08.07.2015 відправлений лист про відкриття кримінального виробництва.

10. ЖК "Ясногорський" на вулиці Ясногорській, 16-А. Забудовник - Обслуговуючий кооператив "Ясногорський До". Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушень вимог містобудування. Декларація про початок виконання будівельних робіт анулювана 25.05.2016. Дізнатися більше про це будівництво можна на форумі ЖК "Ясногорський".

 

11. Житловий будинок "Элегант" за адресою вул. Жилянська, 118. Забудовник - ЗАТ "Концерн Есе". Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушень вимог містобудування. 23.07.2015 відкрито кримінальне виробництво з приводу законності будівництва. Обговорити причини визнання будівництва незаконною можна на форумі ЖК "Элегант".

12. Стройка на вулиці Жилянській, 120-Б. Мета проведення робіт : реконструкція житлового будинку з нежитловими приміщеннями під житловий будинок зі вбудованими приміщеннями для медичного центру, готелю і паркінгу. Забудовник - ОСМД "Лыбидь-33". Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушень вимог містобудування. Умови і обмеження для проведення будівництва не реєструвалися.

 

13. ЖК "Посольський" за адресою вулиця Жамбила Жабаева, 7-Д. Забудовник - ТОВ "Компанія "Будинвест капітал". Статус самовільного будівництва присвоєний із-за порушень вимог містобудування : оформлена карта порушень благоустрою. 31.07.2015 розпочато досудове розслідування. З’ясувати деталі будівництва об’єкту можна на форумі ЖК "Посольський".

14. ЖК "Молодіжна ініціатива" на вулиці С. Руданского, 9-А. Замовник - ТОВ "Соціальна молодіжна ініціатива". Статус самовільного будівництва прис?


Back Друк